slazem se, Nabim tovare na onu stvar , odvratni licemjeri i placip… naravno ne mislim tu na ranjavanje oružjem ali ovo ostalo, dno dna. Kao i uvijek medijski magneti,fuj
Briga me za njihove transparente i ostatak, znate i sami da nas nitko nije podržavao u masu takvih stvari. Šta ovaj put nisu naredili igracima da ne izađu na teren? Pitam se pitam.