ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Fino je Rendulic spustio tovarskoj glupaci — ZG plavi 01

    em kaj je bolja voditeljica od Sampite, svaki put pozdravlja nasu tribinu sa velikim osmjehom a zauzvrat dobije veliki pljesak nase tribine, na veliku zalost ostatka napacene tovarlije..
    Usput, par puta je i javno(kao tovarka jel) izjavila da su joj bbb dali najveci aplauz

    Tak da ne lupaj gluposti jer utakmice uzivo vidio nisi
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    ↪ZG plavi 01
    biseru, pa poanta kod vecine godisnjaka i je ta, jednom kad ju kupe nemaju vise brige oko kupnji pojedinacnih
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪Croboy
    iz SN:

    "UEFA se obvezala da će točnu satnicu objaviti do 26. lipnja. Ždrijeb 3. pretkola LP bit će prije odigravanja prvih dvoboja 2. pretkola, 20. srpnja, a Dinamo i Thun će zbog visokog koeficijenta zagrebačkog kluba, u njemu imati ulogu nositelja. Poraženi iz ovog dvoboja seli u 3. pretkolo Europske lige, čiji je ždrijeb istog dana."
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Neka malo ozbilje ,nema zajebancije — Kujtim Shalla

    Bit ce skoro ista ekipa, ako ne i bolja nego jesenas, pa nek se samo sjete svi skupa onih šamarčina u europi. Uvjeren sam da zajebancije nebu bilo
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    vele naši da engleza ima pun k
    Treba ih čim prije utišati, nema druge :cheer:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ovakav gol u nasoj repki moze jedino Stojke zabit
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bas mocno izgleda ovaj veliki plavi kriz na norveskom dresu. Top dres
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Na ovom stadionu je reklamni pano velicine tribine. A nama jedna tribina stoji prazna..c c

    Nadam se da ovo nece postati trend izvan SAD
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Jos-Optimus
    mislim da bi on prvi prepoznao tu ekipu.
    Streber, gleda u papir koji si je pripremio, a ne u ekran(moj dojam)
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Pacho
    mozda mislis na ~35
    ovak sad dolaze srbi, rumunji i ostali nesvrstani njihovi dobro stojeci brazilci
  • Hedonistički kutak
    sabancina koja slika hranu za nogometne forume, ove sam slike posudio sa tripadvisora — Pacho

    sabancina sa trip advisora koja misli da nije sabancina sa foruma
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Oluja
    malo off topic, ali jel 'Taxi Edo' živ? Žuti kombinezon i kapa..
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪OsamŠest
    fm -20g. klada -10g.
    tak da malo bolje opiši od googla
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Petrocub - Egnatia

    koji su ovo, palim google
  • Komentatori
    ↪podravskimodrikibicPMK
    Zoran Grgić sa SK
Home » Dinamosaur
More Comments

Dinamosaur

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo