ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    + Šunta i Zebić — emilperska
    i Horvat rekao bih. Ova sezona bi trebala pokazati tko ostaje a tko ce trazit put negdje drugdje (Zebić isto favorit)
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Crusades
    krunica
    onaj vrač ne baca uroke na nas tak da bi mogli i dobit

    Bez zajebancije, valjda nismo do toga došli da nas Gana izbaci sa SP, pobjeda
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪MolonLabe

    arabija prolazi a urugvaj pakira kufere, nemreš vjerovat
    Ipak, nadam se obje nerijeseno
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    ↪din
    mudro zboriš, u više navrata sam odustao od te procedure zbog gužve na šanku pa da se ne štenta zbog jbnih bodova
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    znam da ovdje imamo ljude koji su sudili ili sude, bas me zanima kaj oni misle, kako ce sluzbeno ova zenska opravdati odluku da ona podignuta noga po glavi nije faul u napadu
  • 1.HNL 2026./2027.
    vezni koji ima očajnu statistiku u drugoj i trećoj španjolskoj ligi, ali je zato bio vrlo dobar u četvrtoj — Krizy
    :rofl:

    procitao sam ovo doma na glas a klinci se isto raspali od smijeha, hvala Krizy na ovom :cheer:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪don
    onda cemo bit svjetski prvaci, najlosiji igraci nam igraju u top ligama
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪don
    sprdas se ili ozbiljno?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Mr Anderson
    bome, nije mu lako gdje god bio
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    djetinjstvo 2000e i slušanje radioprijenosa — Marc

    ziher, znaci igrice

    daj malo opisi, ovak zvuci ko da nije bilo na dalekovidnici vec samo na radiju
  • Kladionica kao sponzor Dinama? DA ili NE
    Nadam se da nam financijska sigurnost kluba ne ovisi o tih cca 1m€ razlike u sponzorstvu jer smo onda u rangu tovara kojima se masovno rugamo.
    Glasam protiv kladionica i casina na dresu

    ps. @Dzoni samo opaska da je naslov kontradiktoran prvom pitanju u anketi, netko bi zbog naslova mogao stisnuti DA, a u biti je pitanje o odbijanju
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪periklo
    21.7. u 20h.
    Izvor Germanijak,T.N.
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jos-samo-29-dana-dinamo-saznao-datum-prve-utakmice-sezone/163418
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪lukaoj
    u emisiji nema veze sa tribinom naravno, osim kaj ima bolji tajming za zajebanciju za provokaciju za analiticka pitanja i atraktivna je, sve suprotno od Sapita
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Ja jedva čekam primjenu Etičkog kodeksa i na članove. Osloboditi će se dosta mjesta za nove godišnjake. — The Undertaker

    cudno kak te eticki kodeks nije interesirao dok si imao zakupljen stolac na istoku
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪seljak86
    a da, svasta nesto
Home » Dinamosaur
More Comments

Dinamosaur

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo