Pričali smo već, ali i Kovačeviću i Šafariću treba neki angažman u nekoj Austriji ili Linzu, da tamo nastave gdje su počeli, rade u uređenom sistemu i ligi, pa dođu kod nas ala Bjelica. Njih dvojica jesu potencijal, ali im treba neka stepenica između. — Paggini
a ljudi ovod zazivaju kovačevića i šafarića kod nas. — Droljo
Eee Bruno, Bruno... uvijek mu nalazim opravdanja za sve, ali za ovakve fore treba jedna iza uh — Marley
Do njega je, ne drugih.Zapravo, manje je do njih, a vise do onih koji su dopustali takvu sprdacinu. — Marley
Super, osvojimo prvenstvo i 40m eura koja idu uz to kroz ulazak u LP.Što ako se Ivanušec svjetski razmaše na posudbi, — emilperska
Ništa, zakucaš ga za klupu. Kako nebi imali opciju/obvezu kupovine , tako nebi imali obvezu davanja mu minutaže. Guraš jel, Stojkovića/Horvata ili koga god.što ako rezultatski potonemo do kraja, zašto bi razvijali Ivanušeca na uštrb Stojkovića/Horvata ili ikog. — emilperska
Nije jedini cilj osvojiti naslov, cilj je početi graditi momčad za iduću sezonu. — tp1997
Inače, kad smo kod Matkovića, sad kad nema Bote, ne bi loše ni to bilo probat upecat? — Paggini
Rekao bih da oni jedino mogu uskočiti u kopačke Stojkovića i Kačavende, a njih dvojica bi trebali uskočiti u kopačke Baturine i Sučića — Izet Hajrović
