ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Martin Baturina #10
    Mici ga s prekida Fabbio! — Miro Vugrinec

    Mislim da su kolege, sasvim opravdano, prvenstveno nezadovoljne njegovim izvođenjem kornera.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ništ, Ivanušec lijevo i Pjaca desno.
    Mogu živjeti s tim.
  • Bartol Franjić #38
    Prva i odmah jako.
    Instant pojačanje, potpuno očekivano.

    Dobrodošao doma Bartole, nikada nisi niti trebao odlaziti.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ste vidli centaršut Franjića?
    :heart:
  • Transferi - rasprave
    Jos nemogu prezaliti Ivanovica — Vedraca

    Nemaš kaj prežaliti. Ivanović uopće nije bio povezivan s nama.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪Crni86
    Dobro, idemo trpiti greške Mikića i Pavića?
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Zasto nismo prepoznali galesica kada smo prodali sutala? — Crni86

    Tada bi trpili još više njegovih grešaka. Mislio sam da je cilj to minimizirati, a ne maksimizirati preprodajnu zaradu.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Razvijanje mladih igraca odrzava ovaj klub na zivotu i odrzavat ce ovaj klub na zivotu. — Crni86

    Ako govorimo konkretno o Galešiću kao primjeru, teško da je on gotov sa razvijanjem.
    Dakle trebao bi nam donjeti i trenutni napredak i tu famoznu preprodajnu vrijednost.

    Znam, znam , ajmo ih kupiti beslatno ili za 100-200 k pa u filijalu i izbacimo posrednika.
    Filijale nema i dok se ne postavi, bespredmetno je uopće o toj opciji raspravljati....
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪Droljo
    Osim ak imaš baš dobre klince, onda imaš i ovce i novce.
    Ova naša kmetska liga se da razoriti sa dječurlijom ali nema znanja.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    jer ce nas opet za koji mjesec izut za 3 milijuna eura — Crni86

    Ali to je ok. Oni razviju Galešića, mi ga pošteno platimo.
    Ionako je 98% foruma i baze alergično na razvijanje mladih igrača.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    slučajno sam te lajkao - ako su svi nabrojani bolji od naših - kako to da Rijeka nije bila prvak i prošla Olimpiju? — Jos-Optimus

    Brighton ili Brentford ima najbolju skatu službu u PL pa su daleko od naslova.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Potpišeš ugovor, odradiš ugovor. To se dela.
    Ono kaj se ne dela je traženje od kluba da ti "izađe u susret".

    Bio to Čop ili npr Ivanušec, svejedno.
  • Dario Špikić #77
    Špika je tehnički jači igrač, Menalo možda bolji u završnici. — hardek

    Da, tako nekako.
    Ipak Špika po meni lagano odnosi pobjedu — hardek

    Lagano? Slažem se da je Špika bolji ali samo za nijansu.

    TM statistika g/a kaže slijedeće:

    Menalo (samo dZG, samo HNL) :
    1870 minuta: 5g , 7a gol ili asistencija svakih 156 min

    Špikić (samo dZG, samo HNL)
    5279 min, 15g , 11a , g/a svakih 203 min

    Špika nešto bolji u obrani, ovo-ono....

    Podjednako nekvalitetni.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Loksa nebu ispala kak god okrenes. — rokikaciga

    Ne vjerujem ni ja da budu ali opet iz Šikine perspektive , želi se osigurati. Čop im je zajedno sa Mudražijom, glavni igrač.
    A Sikic je potencijalno razjebao jednu od ikona HNLa i to se ne dela — rokikaciga

    Ma joj daj molim te.
  • Bivši Igrači & Treneri
    .i on to odbija iz samo njemu poznatih razloga. — rokikaciga

    Kaj nije Lokomotiva u dosta teškoj i neizvjesnoj borbi za opstanak?
Home » Zagi
More Comments

Zagi

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo