Uskoro odlaze Mordrić i Perišić. Očekivanja će ostati naravno ista,a realne mogućnosti daleko ispod.
Izbornik koji će pristati na takav disbalans sigurno neće biti iz nekakvog top ešalona.
Nakon svega kaj se izdogađalo zadnjih godinu dana, potpuno je nerealno očekivati da će biti sretan ulogom 3. napadača.
Ne vidim drugačiji epilog od transfera na ljeto. Najbolje za obje strane.