• Glavni razlog slabe posjete
    I to je nekakva povratna informacija
  • Kapacitet novog stadiona- mišljenje zonaša
    Ono što svakako moram spomenuti kao jedan od mogućih izvora financiranja. Prodaja godišnjih ulaznica za period od 3-10 godina unaprijed. Dinamo također mora pod hitno pokrenuti neku vrstu aplikacije koja bi omogućila mogućnost prepuštanja godišnjih ulaznica drugim osobama. Primjer, ja kupim 4 godišnje ulaznice za sebe, zenu i djecu. Mogu ih prepustiti za određenu tekmu červorici kumova ili prijatelja.
  • Kapacitet novog stadiona- mišljenje zonaša
    Dugo ja razmišljam o tome Serbus. Nije stvar mamurluka. Preko 25 nikako ne bi išao.
  • Kapacitet novog stadiona- mišljenje zonaša
    Papa je preduhitrio Nortea. :lol:

    Glasao sam za ovaj prvi iako ja smatram kao što znate da bi 18 bilo ok. Sa naravno mogućnošću nadogradnje. Ako je preko 25 svakako moraju bit 2 etaže.
  • Glavni razlog slabe posjete
    Napravili bi oni to, ali ih je strah odgovora. Lakše je filozofirat.
  • Glavni razlog slabe posjete
    Mi se tu ubijamo mjesecima, a postoji jednostavan način. Naravno trebao bi biti uključen klub. Imaš 10.000 članova. Lijepo kod popunjavanja upisnice daš ljudima anketni listić s pitanjem i odgovorima zašto ne dolazite na utakmice.
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Otvaram svoju tekicu za godinu 2022.

    Prihodi Dinama od transfera, bonusa i europskih takmičenja u kalendarskoj godini 1.1.2022.-31.12.2022.:

    0,03 fond solidarnosti za transfer Kristijana Kahline iz Ludugoretsa u Fc Charlotte
    0,30 odšteta Marin Leovac (Osijek)

    0,33 milijuna Eura ukupno
  • Transferi - rasprave
    Ovaj mali Tueto Fotso je prevara ozbiljnih razmjera. Tko god ga je doveo trebao bi dobiti nogu.
  • Transferi - rasprave
    Argentinci predzadnju sezonu skoro da i nisu igrali zbog corone
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Dragi Zonaši, dragi Dinamovci, deda vam želi dobro zdravlje i uspješnu Novu 2022. godinu! :party:
  • Transferi - rasprave
    Ojeda je već na Lučkom čujem
  • Transferi - rasprave
    Ne znam jel sam ovdje ili u WA grupi napisao, ali bio bih presretan da Leo postane naš zaposlenik i scout za J. Ameriku :ok:
  • Nogometni Stadioni
    Imali smo mi 7.500 prodanih godišnjih pa je na tekme dolazilo 2.500 ljudi.
  • Nogometni Stadioni
    Svih 750 mjesta u ložama je rassprodano godinama. Postoji lista čekanja. Znači interes je sigurno već u ovom trenutku preko 1.000 mjesta.
  • Nogometni Stadioni
    Nekakav standard je oko 10% tih vip mjesta na modernim stadionima. S obzirom na moju tezu o veličini potrebitog stadiona za Dinamo (16.000-18.000) to bi značilo udvostručenje broja postojećih vip i loža mjesta na stadionu.