ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    To bi ti kao na dnevnom redu nekog sastanka bilo razno. Obično te točke traju najduže.
  • Tekstovi Dinamovih Pjesama


    JeDINA MOja ljubav

    Tekst: Slavko Sraga
    Pjevali: Plave legende i Tomislav Kukić


    Život piše romane o ljubavi kao što si ti,
    o životu koji nema kraja,
    o Dinamo život moj si ti.

    Ti si ljubav koja vječno gori,
    ljubav što se cijeli život voli.
    Ti si ljubav koja nema cijene.
    O, Dinamo ti si dio mene.

    Jedina moja ljubav koja vječno sja,
    je Dinamo iz Zagreba.
    Nek se ori sad sa sjevera,
    jer volimo mi Dinama.
    I sa zadnjim otkucajem srca,
    za Dinamo neka kuca.
    I kad srce stane, ostanem bez zraka.
    Za Dinamo, za prvaka.

    Plavu boju svud nosim sa sobom,
    a Zagreb ponosi se tobom.
    Tvoje ime cijeli svijet sad slavi.
    Kada igra zagrebački Plavi.

    ref.

    Život piše romane o ljubavi kao što si ti.
    I kad umrem sa sjevera će pjesma,
    O Dinamo za tebe pjevati.
  • 1., 2., 3., Test, Test 1., 2., 3.
    Hvala Markoli i od mene, baš sam to htio pitati.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Bilo bi fora da zatvore njjihovu tribinu za ultrase, a da naši mogu doći. :smile:
  • 1., 2., 3., Test, Test 1., 2., 3.
    Dudu, pošto se tek snalazimo mi novi, da otvoriš negdje temu za Dinamove mlađe kategorije?
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Ovo je jedna od onih utakmica gdje možemo samo dobiti. Zato treba odigrati hrabro i skoncentrirano, pritiska jednostavno nema, nitko ništa ne očekuje pa ako uhvatimo štogod super. Ja se iskreno više bojim ovih tekmi sa Trnavom jer tu će biti psihologija u glavi "ovo moramo dobiti".
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Pozdrav gospon Režiser. Što više ljudi će pisati, to će više upisa biti, pa i forum ima šanse da zaživi punim plućima.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Sjebaše nam gostovanje u Trnavu, a još se nije ni tema otvorila.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Neka je on nama doveo Katarinu
  • Bivši Igrači & Treneri
    Rekao bih da ovu temu možemo i ključat prije otvaranja.:wink:
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Kolega plavi telefon zablokiraste temu naprosto. Moramo za vas poseban thread na forumu. :love:
  • Streamovi Dinamovih utakmica!
    Stream za juniore

    http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&c=1021009&lang=en&eid=711751&lid=1021009&ci=970&si=1
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Također još jednom lijep pozdrav od dede Arcturusa. Osobno će mi biti teško pratiti oba foruma, no možda mi ovaj može postati broj jedan tko zna. Ja bih bio najsretniji da su ovdje isključivo Dinamovci bez upadica tovarskih i ostalih padobranaca. Test foruma će biti naravno sukob naših frakcija. Ako to preživi onda možda i postane stvarnost. Sretno nam svima!
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Ja bih u Bruxellesu odigrao sa dva zadnja vezna, Ademijem i Šunjićem.
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Samo za početak pozdrav od dede.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo