ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dani Olmo
    Dani pozvan na okupljanje U-21 teama Španjolske.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Španjolci nam skratili muke i pozvali Olma u U-21 reprezentaciju.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Ako izuzmemo igrače Lokomotive jako je tu malo materijala za nas. Palaversa, Zwolinski, Atiemwen, Andrić, Mierez, Mudražija mi padaju na pamet. Kronično fali svuda dobrih bekova zato bi hitno trebalo napraviti zamjenu Karačić-Moharrami.
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Bem ti 21. stoljeće i televiziju. Ako sjednem u birc popit ću dvije pive i još ako netko naleti koštat će me više nego da sam platio tekmu na areni koju nemam.
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    E pa nek nam je sa srećom danas u tom Bruxellesu.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ma to stavljam na sportnetu :lol:
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Eduardo
    Ne boj se, kad "preuzmemo" vlast, bit će njegova izložba odmah prvi mjesec na Maksu. :joke:
  • UEFA Champions League 2018./2019.
    Imali su sreće kao budale proći one luzere RB. I tad su trebali popit 5-6 komada.
  • UEFA Champions League 2018./2019.
    Ajmo zvezdo zvezdana
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    23. listopada je uzvrat na Hitrecu.
  • Shop & Web Shop
    Prekokrasna
  • Shop & Web Shop
    Ja sam inače uzeo par stvari s webshopa, isporuka je bila uvijek u roku par dana. Ali ovo si u pravu da je zadnje vrijeme dosta slabija ponuda. Čujem da fanshop super radi pa su valjda ovo malo zapostavili. 4000 dresova za praktički godinu dana je bolesna brojka rekao bih.
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Ma ako i prođemo, sigurno će biti najslabiji Fener, Anderlecht i Spartak ikada.
  • 1., 2., 3., Test, Test 1., 2., 3.
    Jel ima negdje broj članova foruma i njihov pregled? To obično na svim forumima bude.
  • Bivši Igrači & Treneri
    GNK i službeno objavio. Sporazumni raskid što god to značilo.
    https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/doumbia-napustio-plave
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo