ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Kad nemaš boljih rješenja. Petković mora biti taj mamac za umaranje. Mogao je biti Budimir, ali je izgleda ozlijeđen. Realno Budimir još odigra ovu sezonu i ja mislim da je to to.
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Ademi
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Morgen. Petković:gasp:
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    To s ugovorima se radi i zbog toga što si onda pod obavezom i u novom klubu u tom periodu. A iskreno Cavalera meni se ovo što vi ovdje radite više sviđa nego onaj forum. Kad bi skupili sve ljude ovdje to bi bilo skroz ok. Ajde ti sad meni reci što da ja radim s onim upisima danas. Nisu za baniranje jer niko na kraju nikog ne vrijeđa, ali su isto tako totalno smeće.
  • Danijel Zagorac #1
    Danijel potpisao novi četverogodišnji ugovor.
  • Dino Perić #55
    Dino potpisao novi četverogodišnji ugovor.
  • Dominik Livaković #40
    Dominik potpisao novi 5-ogodišnji ugovor.
  • Nikola Moro
    Nikola potpisao novi 5-ogodišnji ugovor.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ja za to više nemam volje, ni slušat, ni čitat, ni gledat, a još sam kao neki jebeni moderator.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Zbog ovakvih dana kao danas na sportnet Dinamo temi mislim da je otvaranje ovog foruma prava stvar.
  • EL - 02.Kolo - RSC Anderlecht vs Dinamo Zagreb - 04.10.2018. - 18:55H - Bruxelles
    Iskreno, rijetko kad sam bio tako miran pred tekmu. Samo neka odigraju muški.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Meni se osobno od svih tih centarfora u ligi trenutno čini u najboljoj formi, nek me pogodi grom, Radonjić.:rofl:
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Da. Još tri godine. Tako da je i njemu jedina ispravna odluka igrat za svoju zemlju.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Bočkaj i Prenga ni slučajno, selski i jednostavno loš igrač. Da, ovaj mali Lovrić je isto pokazao neke zanimljive stvari, ali mislim da je to daleko od nas. Oko Mudražije se svi slažemo. Heber da, ako ne uzmemo Petkovića koji mi izgleda trom do bola.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Za nas ne može još tri godine, tako da je to utopija. Neka igra za Španjolce, taj Dani je najbolji potez koga god već zadnjih 20 godina.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo