Meni to nikad nije bio problem, a forum treba ostati anoniman po meni jer to je nekako default u svijetu. Dakle, deda je Pemac iz Ždralova kod Bjelovara koji je rođen 1974. godine.
Isto tako mislim da ovi podaci trebaju biti stvar dobre volje forumaša.
Dečki kad vidim ovaj Dinamo onda znam što sam i prije znao, da nas već godinama vuku za nos i zajebavaju i da dobivamo trunke onog što ovaj gigant od kluba i njegovi navijači zaslužuju.
Sad sam zujao i pronašao jedan ludi podatak. Dinamo i Rudeš igrali su 1992. godine u 16-ini finala kupa dvije utakmice koje su završile rezultatima 1-0 i 13-0. To je najveća pobjeda Dinama u službenim utakmicama od osamostaljenja Hrvatske. :strong: