ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    700 :yikes:
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Imam jedno šokantno pitanje tj. šokantan odgovor: Znate li s kim je Dinamo posljednji put igrao na proljeće u europskim kupovima. To je lako. Ali znate li koliko je gledatelja bilo na toj tekmi u Maksimiru?
  • HNL - 10. Kolo - Nk Rudeš vs Nk Dinamo - 7.10.2018. -16.30h - Zagreb, Kranjčevićeva
    Ulaznica 40 kuna
  • HNL - 10. Kolo - Nk Rudeš vs Nk Dinamo - 7.10.2018. -16.30h - Zagreb, Kranjčevićeva
    Dakle sutra prognoziram: Zagorac-Moharrami-Lešković-Perić-Musa-Šunjić-Kadzior-Moro-Gojak-Menalo-Gavranović ili Gavran povučeno umjesto More, a na špicu Budimir
  • 1.HNL 2018./2019.
    He-he
  • Shop & Web Shop
    Deda ne zna zalijepit sliku jebiga. Valjda možeš otvorit ovo iz prethodnog posta.
  • Shop & Web Shop
    25t8gfq.jpg
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dva puta 100, idemo kćer i ja, žena i druga su na poslu.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Lijep pozdrav susjed, mi dva jedini iz provincije i to s iste strane. Dobro i Marcio je tu pošto je iz Bugojna, ali on nije provincija jer živi u velegradu.:rofl:
  • Nikola Moro
    Znaš što jaki smo ko čelik jebote.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne boj se. Grade još dvije. Navodno da ipak nije baš tako luda potražnja pa će možda zadnji čas biti i dijeljenja karata. Naravno, stari bedak je investirao 200 kn.
  • Nikola Moro
    Baš sam sretan što vidim da je totalno fit. Ja mislim da je spreman i za prvu, tko zna možda već sutra.
  • Dinamo II (2014.-2022.)
    Totalna rasturačina, 4-1 u drugom poluvremenu zabili Moro - eurogol i Marin. Jako me veseli povratak More, ali kakav lijep par stopera dečki imamo. Šutalo i Franjić 2000. godište. Nema zime za Dinamo. Imao sam osjećaj da ovu momčad možemo poslat na Trnavu. Čekić bi trebao dobiti koju šansu u prvoj. Npr. po meni bi čak protiv Rudeša mogli čak i on i Moro. Možda ne cijelu tekmu.
  • Shop & Web Shop
    U fanshopu ja kupio
  • 1.HNL 2018./2019.
    Navodno Kek dao ostavku.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo