Dinamo II (2014.-2022.) Totalna rasturačina, 4-1 u drugom poluvremenu zabili Moro - eurogol i Marin. Jako me veseli povratak More, ali kakav lijep par stopera dečki imamo. Šutalo i Franjić 2000. godište. Nema zime za Dinamo. Imao sam osjećaj da ovu momčad možemo poslat na Trnavu. Čekić bi trebao dobiti koju šansu u prvoj. Npr. po meni bi čak protiv Rudeša mogli čak i on i Moro. Možda ne cijelu tekmu.