• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma dobro, moji su Ždralovi, mi i Bjelovar se mrzimo. :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Liva prvo, Letica drugo. Jebote taj Letica s rukama ima 3m, strašno. Mislim da će on ipak biti jedinica kroz godinu-dvije.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Činjenica je da se valjda 70% tih Mamića iz Bosne i Hercegovine doselilo u Bjelovar. Ja ih poznam bar 15, a nisu čak ni svi rođaci sa Zdravkom.
  • Amer Gojak #8
    Trivijalan podatak, ali jedini igrač u našem kadru trenutno, koji je dao 4 pogotka na jednoj utamici za modre. Bilo je to na Maksimiru protiv Cibalije, 29. travnja 2017. u 31. kolu.

    Nitko drugi osim njega nema ni 3 pogotka na jednoj tekmi.
  • Stadion Maksimir
    Ako imaš resurs koji možeš kapitalizirat kao Zagreb, da, onda i ne trebaš kredit. Tim gore.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bio je jedan prekršaj na utakmici i to slučajan kad su se igrači sudarili. :smile:
  • Stadion Maksimir
    Ali ljudi moji, jebeni Bjelovar je digao 15 milijona kredita koji će plaćat 7 ili 10 godina i stadion se gradi. Fajrunt. Danas je i HNS kapnuo milijun klubu, kao isto za tu svrhu, e sad kud će to otići ne znam. Ali zašto ovo spominjem. Pa jel Zagreb ne može dignut kredit od 50 milijona i napravit jedan stadiončić od 7-8 tisuća ljudi. Jasno je da za veći stadion mora biti više dionika.
  • Stadion Maksimir
    Sad je točno dvije godine od te konferencije za novinstvo i navodnog početka radova. Što su novinari pitali tada, i što pitaju sad po toj temi? Koliko ovakvih parodija je režirao taj Banditić to je nevjerojatno. Čim se približe sljedeći izbori gradit će se 15 stadiona u Zagrebu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bjelovar je stvarno pružio slabašan otpor. To je bio jedva trkački trening za naše reprezentativce. Na svakom koraku i svakom potezu se vide klase naših igrača, to je nesporno.
  • Stadion Maksimir
    Zagreb prvo treba napraviti jedan pošteni novi stadion za 8 tisuća ljudi gdje bi mogao igrati Dinamo i eventualno neki drugi prvoligaš za vrijeme izgradnje novog stadiona od cca 20 tisuća. Da li Maksimir ili neka druga lokacija meni je osobno svejedno.
  • Stadion Maksimir
    E da samo za kraj oko ove tekme kažem. Kranjča je i nakon ovog šminkanja istočne tribine, te wca i onih par sjedala u loži na zapadu i dalje u sramotno očajnom stanju i pitanje je dana kad će se nešto srušiti tamo. Sramota grada su oba stadiona.
  • HNL - 10. Kolo - Nk Rudeš vs Nk Dinamo - 7.10.2018. -16.30h - Zagreb, Kranjčevićeva
    Naravno. Nitko ne spominje da je taj isti sudac u 1. poluvremenu propustio dosuditi 2 offsidea Rudešu, tako da to možeš povećati komotno na 4 greške ovog pomoćnog što je bio do zapadne tribine.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Još samo treba odredit tko će biti hostesa na ulaznim vratima koja će ponudit čaj i kolačiće. Deda će se pobrinut za kolače. :rofl:
  • HNL - 10. Kolo - Nk Rudeš vs Nk Dinamo - 7.10.2018. -16.30h - Zagreb, Kranjčevićeva
    Najveća pogreška tj. najočiglednija je nepriznavanje Gavranovog gola u sudačkom vremenu.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Sve znam Xavi, jednostavno se nadam.