ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2018./2019.
    Bojim se i u Kc danas neće biti više od 1.500
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ma ključan je kadar. Ako imaš 25 igrača i na sve njih računaš i daješ im priliku, nemaš problema. A to Nenad radi. Uz to ima igru i rezultat. Malo me strah i priznati, ali od ovog bolje ne može.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Prilično sigurno
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Dečki moji kako je bitna duga klupa za ozbiljan klub. Tovari i nojevi da igraju EL bili bi sad na škrgama sa pola ozlijeđenih igrača.
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    :up:
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Ajmo dečki, Kopriva danas. Pjan sam od sinoć, vele da će biti kijamet, ali neće me to spriječiti.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ajde kad počnu odavde kopirati, onda znači da smo postali zajebani igrači. Iako se ovdje skupila stvarno mala, ali kvalitetna čak bi rekao elitna skupina Dinamovaca.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Rudeš je ove godine samo ukras, da nije posudbi oni bi već završili svoju emisiju za selo. Oni su tu samo zbog regularnosti, čak sam čuo da im je i HNS kapnuo neku pinku.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Koliko sam ja čuo deal je takav da su njegovi igrači, tj. trošak plaća i prihod od prodaje igrača, a Črnko prihodi od marketinga, ulaznica, grada, sponzora i trošak održavanja stadiona, pogona, mlađih kategorija.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Gorica može sutra šutnut Litvanca, reflektori će ostat do kraja našeg života. U Hr je jako malo klubova koji uopće apliciraju na prvu ligu. Sve skupa možda 20. Ti klubovi moraju, jednostavno moraju uredit sve infrastrukturne standarde. HNS im je napravio travnjake, bio bi red da napravi i Gorici i svakom novom prvoligašu.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Ma sve su to na dugi rok šibice. Pa relektori imaju vijek trajanja 30-40 godina. Svaki klub treba forsirat da uredi infrastrukturu, svojim ili gradskim novcem. Problem je što naši klubovi već desetljećima peru novac i trpaju ga u džepove samoprozvanih despota i lokalnih đilkoša. Sa normalnim upravljanjem svi klubovi u HNL su danas mogli imati ultramoderne stadione od 10 tisuća ljudi, reflektore, brojače, moderne travnjake i to sve iz normalnog poslovanja vlastitim sredstvima.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Infinity, forumaš mjeseca, svaka čast. :clap:
  • 1.HNL 2018./2019.
    Gorica prosvjetlila

    44835480_1961081560642804_9110673679850668032_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=f1462521a3565391d9c4caf38095be76&oe=5C847CAB
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Super foto

    44783430_742130526126656_7561862430863654912_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=4906bcc4f7ceebb34951f3cc633c188a&oe=5C8A3964
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Nemoj coprat još, nemoj. Još nam treba taj bod za dva tjedna prvo.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo