Bojan Knežević Ja ti više nikom ništa ne vjerujem. Pa tko garantira ravnopravnost 30 dečkića od 16 godina koje na tribini gleda 30 krvoločnih managera i svatko je vlasnik jednog ili dvojice. Tko garantira neovisnost trenera, pomoćnika, struke u klubu. Još zera mi fali da zaključim kako je jedan manager ala Mamić sa monopolom najbolje što se za klub može dogoditi. Pa zašto su naši klubovi zečje jebalište, upravo zbog ovakvih stvari, jer su svi bitniji od kluba, i manageri, i igrači, i treneri, pomoćnici, struka koji su podmićeni od managera i roditelja. Zašto tovari imaju sranja cijelo vrijeme s managerima i igračima, jer nema tko stati tome na kraj. I zato opet ponavljam, privatizacija i fajrunt, neka se zna tko je gazda tj. tko lupa šakom o stol i naručuje wc papir, spajalice i Hasiće.