ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 18.Kolo - Dinamo Zagreb vs Hajduk Split - 16.12.2018. - 15:00h - Stadion Maksimir
    Kakva je situacija sa snijegom u Zg, ovdje kod mene par cm, ništa strašno, dapače za igrati onako iz gušta.
  • Europski koeficijent
    Ovo su doktorske dizertacije za sve ozbiljne sportske novine i časopise. :clap:
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Je, Izet je bio katastrofa. Po meni Stojko čak najbolji jučer, osim standardnog stoperskog para.
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Zviždanje tovarskom pizdeku cijelu tekmu mi je bio najbolji detalj u ovoj po meni prijateljskoj tekmi. Mene je razočarala baš sredina jer se oni nisu priključivali. Gavranovići i Petković su desetak puta bili u poziciji primanja lopte, a naš najbliži igrač bio im je udaljen 20 m.
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Izet je danas bio totalna katastrofa, previše se bacio u filmsku umjetnost.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Lijep pozdrav Bosna86, dobrodošao.
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Vele da ovi nastupaju u dosta pomlađenom sastavu.
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    S obzirom na prognozu bit će dobro i 10 tisuća večeras.
  • Shop & Web Shop
    Kalendari se pojavili na webshopu
  • Stadion Maksimir
    To je i moje mišljenje.
  • Stadion Maksimir
    Sjeverna tribina je trebala biti prva lego kocka novog stadiona od 65000 ljudi. Ne znam kako bi se ona mogla uklopiti u stadion od 25000. Po meni nikako. I to je glavni problem cijelo vrijeme ja vjerujem. Ovo sve drugo je za zrokat, ali ona je taj uteg koji ih spriječava u donošenju odluke. Zrokat sve ili nju ostavit.
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Mi navijači Građanskog smo uvijek tu.
    02.gif
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Daj odite pogledat na facebooku Dinama. Ovo s Hajrovićem je za krepat. :lol:
  • EL - 06. Kolo - Dinamo Zagreb vs RSC Anderlecht - 13.12.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Zapad 1?
  • Stadion Maksimir
    "Jer ja sam sanjar lutalica
    lutalica, lutalica
    pod ovim nebom luda ptica
    luda ptica, sanjar lutalica"
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo