ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Takva je otprilike i Legija po godištima, a i mnoge druge europske ekipe.
  • 1.HNL 2018./2019.
    U Osijeku je bilo 2680 ljudi :roll:
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Moje je mišljenje uvijek isto. Ja sam odrastao uz baklje na tribini, kao takve ih toleriram. Svaku baklju bačenu u teren smatram nepotrebnom. Ukoliko će bacanje baklji na teren dovesti do praznog stadiona, odgovornost će biti onih koji ih bacaju. I to je to. Odgovornost treba prihvatiti i jasno reći, da odgovorni ste.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    A nismo ništa, samo voda.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Eto baš se Markoli, Cavalera i moja malenkost strkli na tribini.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Glasam za poučak od subote u istom društvu. :wink:
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb vs. Rudeš - 2.2.2019. - 15.00h - Stadion Maksimir
    Brojke prije početka su smiješne za iznositi. Na Old Trafordu 5 minuta prije početka ima 2-3 tisuće ljudi. Brojka od jučer je po meni realna.
  • Luka Menalo #70
    Menalo asist za Krleta u izborenom iksu Slavena u Puli. Nisam gledao, ali navodno je bio solidan.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb vs. Rudeš - 2.2.2019. - 15.00h - Stadion Maksimir
    Čini mi se da je Stojke bio u offsideu kod trećeg gola. Molim javiti bagri s juga za pravedničku tablicu.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb vs. Rudeš - 2.2.2019. - 15.00h - Stadion Maksimir
    Ja prezadovoljan. Jesmo im poklonili dva gola, da nije toga ne bi nam zapucali na gol. Mene je impresionirala energetska sprema i kombinatorika tj. preciznost koji su obično loši u prvoj tekmi.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb vs. Rudeš - 2.2.2019. - 15.00h - Stadion Maksimir
    Ne znam kak je u Zg, ali u Bjelovaru je idealno vrijeme za tekmu.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Tuđen je htio reći da ne zna što bi htio reći
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Mislim da ste malo zabrijali na moju tezu što je karakter, a o tome sigurno neću razglabat na forumu. Ako nekoga zanima što je to za mene slobodno me privatno kontaktira.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Meni je karakter čovjek koji je iskren, pošten, stoji iza svoje riječi, vrijedan, discipliniran, predan svom poslu. U nogometnom kontekstu čovjek za kojega od 100 članaka koji su o njemu napisani, su napisani zbog njegovog nogometa, a ne zbog svega drugog vezanog uz njega.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    A ti se bk5b jebeno razmećeš tim uvredama. Tko je za tebe dostojan igrati u Dinamu?
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo