I ja sam razočaran, ali budimo realni Victoria je momčad naše snage i realno je da ih treba napasti i proći. Samo pamet u glavu i fokusiranost. Meni je bio dojam kao da su oni glavama u drugom dijelu već prošli Plzen. Tipični balkanski mentalitet koji je neistjeriv iz krvotoka ljudi na ovim područjima. Hladna glava i vruće srce, Plzen mora pasti.
Znači da su i Česi lagali jer gdje će ih zgurat. Morali su ostavit bar cijeli jedan sektor za ovakav slučaj, a to znači da su budale ipak mogle odmah prodavat ulaznice.
Reći ću samo ovo. Interesi Dinama i grada se kose. Treba tražit livadu od 3-4 rali za kupit. Na žalost dok je koalicije Bandić-Mamić nemamo se čemu nadati.