Modri Šank - Ajd na Pivicu Još jedna stvar. Ja pričam o svemu ovome zato što poznam situaciju u manjim sredinama (Bjelovar, Koprivnica, Križevci, Virovitica, Daruvar). Koprivnica je ovdje izuzetak jer je Silicijska dolina industrijski gledano za sve nabrojene gradove. Dakle, što hoću reći. Nema načina, nema sredstava, nema struke, nema ničega što može jedan Bjelovar dignuti u rukometu više ikad na razinu ni blizu Zagreba i Nexea, u nogometu da ne govorim. Sve to je copy/paste u 90% hrvatskih gradova. O demografiji da ne počinjem. Dinamo možda i može nekakvom abnormalnom mobilizacijom i motivacijom navijača dovesti 5 hiljada ljudi na Rudeš, ali HNL je tu gdje je, ni vrit, ni mimo. Korekcija Rudeš-Varaždin ili Šibenik i to je to. Nema ekstra novaca koji će ligu dignuti gore 30-40 %. Ne dok ova država ne prestane sa svekolikim izumiranjem.