Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo... Zaključak je tu smo gdje jesmo, na 2500 do 5000 ljudi koji konstantno pohode Maksimir. Ponavljam po 1000ti put, radit na sebi, radit na prijateljima i poznanicima, radit na jednom po jednom čovjeku, jer masa se jednostavno neće pojavit iz ničega jer ona ni ne postoji.