Hnl - 28.kolo, Rudeš-Dinamo, 7.4.2019, kranjča 16:30 "Prvi su Dinamovi nogometaši napustili stadion u Kranjčevićevoj. Pomalo neobično, još prljavi od utakmice u dresovima i s ručnicima u rukama krenuli su u autobus. Čuli smo, naime, da su se odlučili tuširati na svom stadionu u Maksimiru, onda se malo opustiti u bazenu. Očito ovaj stadion u Kranjčevićevoj ne nudi neki poseban komfor. Vode, čuli smo, ima, ali tuširanje, izgleda, nije ugodno."
Realnost Zg stadiona. Ne treba nama ništa. Ništa. Samo kruha i vode.