Pogledajte trošak provizija sve će vam biti jasno. I kod nas i kod tovara. To je na razini od 25% transfera. A to je samo klupski dio. Dio koji igrač calta nemamo pojma. Nogomet se igra danas zbog takve bagre.
Ja bi napravio prvu ligu od 1000 klubova, lijepo 1998 kola, prvenstvo traje 50 godina. Nema uzrujavanja, nema stresa, samo talent, mladost i uživanje pred prosječnih 17 gledatelja.
Ma Šibenik je dekintiran i u banani očigledno, a ovi neprestano trube da se njih gura. Katastrofa. Ako je ijedan klub zadnjih 5 godina bio guran od HNS-a to su oni - Varaždinci. Sram ih može biti.