• Krizy
    33.6k
    DATUM ROĐENJA: 15.07.2004.
    MJESTO ROĐENJA: Zadar
    VISINA: 176cm
    TEŽINA: 70kg
    NOGA: Lijeva
    BIVŠI KLUBOVI: NK Velebit Benkovac, HNK Hajduk Split
    POZICIJA: Ofenzivni vezni (Centralni vezni, Zadnji vezni)
    BROJ: #
    UGOVOR: 15.06.2028.
    auiko1b51170ferl.jpg
  • Eduardo
    16.9k
    Seljačina tovarska na klincu liječi frustracije.
    Attachment
    Snaptik.app_7208278374488313094 (2M)
  • plavi67
    920
    seljačina klošarska, klincu po tati sere
  • SAS1987
    13k
    Seljačina tovarskaEduardo

    Tovari su se u povijesti znali kladili na crveno pa popušiti.
  • serbus
    3.2k


    Nije to ni tak loše moglo bi ga samo još više očvrsnuti do razine da ih kao Baturina trpa svaki derbi... takav seljak ga sigurno neće sjebati u glavi nego potaknuti famozni dišpet da zapne još jače.

    Ovo je kamilica kaj ga čeka u ST ako zaigra za d... Tak da dobro da dođe istreniran na budale
  • Zagi
    4.5k
    Svejedno im je i dan danas najdraža boja.
  • Nino Bule
    10.7k

    Pricao je zizi da su ga u splitu protiv rnk-a i njega i baturinu castili cijelo vrijeme, ne bojim se ja za njih takve stvari samo dovedu do jos jaceg motiva da se dokazes.

    Sto se tice brkija malo sam ga gledao u dubravi i ono meni bitno, fizikalije, disciplina, odgovornost su mu na zavidnoj razini, talenta ociti ima to je vec u mlađim kategorijama pokazao.

    Volio bi da nakon odlaska ademija (a i on bi vec tada trebao imat 5 starta za dubravu sto znaci parstotinjak minuta prilagodbe na seniorski nogomet) bude cesce u zapisnicima i dobije tu i tamo 20-30 min da vidimo kako to izgleda na prvoj hnl razini, a i sigurno bi mu bilo lakse naci sljedece sezone sredinu u prvoj hnl di bi bio standardan ako pokaze da moze.
  • serbus
    3.2k


    Ma stavio bi u bookmarks ovaj video i za par godina nakon što im utrpam na Poljudu gol stavio na profil sa porukom na plavo sam igrao ...
  • Imamo Dinamo
    3.1k
    ympyjbhcilmb6s0e.jpg
    Brkljacin brat (dosao u Dinamo malo poslije Marka) na Instagramu :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.