• Georg Koch
    3.3k
    Iako sam i sam dosta puta ove sezone hakao Bulata, za mene veceras brutalna partija. TOP!!!
    Borbenost, trka, mislim da je bio na xy lopti, trudio se, uklizavao...
    Podsjetio me na onog decka za kojeg smo iskrcali milijune ;)
    Salu na stranu, top top utakmica Bulata, ajde povezi ih 3 doktoreee!!!
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Steta za onu sansu, odlican udarac je bio.
  • Antisha
    644
    Srao sam po njemu redovno i obilno, ali se moram složit s kolegom i reć da je Marko večeras pružio jako dobru partiju
  • Gražvydas Mikulėnas
    11k
    U fazi obrane se vracao i cistio, u fazi napada opet previsoko, skoro pa poluspica, misic opet sve sam iznosio. Imao onaj jedan dobar udarac osim toga los slobodnak i los izveden prekid. Dobio malo krvi napokon, mora puno bolje
  • Zagi
    4.7k
    Da ali to visoko stajanje u fazi napada je očito do trenera.
    Doslovno kod svih trenera se Petko spušta na #10, a Bulat (prije Ademi) ide naprijed među stopere.
  • luka modic
    608
    Vrhunska partija,borbeno na svaku loptu,i iskreno mi je puno draže kad on završi s udarcem sa 20-25 metara nego kad loptu stoti put saljemo na Ristovskog ili Perkovića i uvijek se prekompliciramo
  • Mališan
    1.7k
    Dečko je nogometna verzija Davora Kusa
  • Krizy
    34.9k
    Bulatov šesti pogodak ove sezone.
    Od svih veznjaka u posljednjih pet godina, više golova s pozicije veznih igrača u sezoni su zabili samo Baturina prošle sezone (sedam golova) i Olmo 2018/19. - 11 golova.
  • Teofil Kateran
    814
    Impresivna statistika s obzirom na minutažu i ozljede
  • Mihaljević
    7.8k
    Nadam se da će napraviti transfer negdje u Championship ili donji dio PL, jer su prekidi , preskakanje igre i slobodnjaci njegov forte, stvarno ne vidim smisao njega u Dinamovoj igri... Pogotovo još na ljeto kad se full vrati Rog, Vrba dobije konkretniju minutažu, a da ne pričam ako dođu Modrić, Šunjić i kompanija. Stvarno dobar igrač, ali ne Dinamovom u sistemu.
  • Banana 2
    248

    To je idealna destinacija i kaj se para za nas tiče.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.