• SAS1987
    13k
    Ako je neki dinamovac bio neodlucan koga birati... Škoro mu je dao odgovor - udruga sama treba rijesiti svoje probleme. Ne trebas biti pametan da shvatis da Skoro nima nikakve želje demokratizirati Dinamo. Naprotiv.

    Zašto Tomašević ne kaže striktno da će demokratizirati klubNitkoBitan

    Kazao X puta da ce ured za udruge zahtjevati usklađivanje sa zakonom a to znaci izbore. Uz to Dinamo nece dobiti koncesije na stadion i nece dobiti nikakve love iz gradske blagajne itd. A kaj bi trebao jos kazati? Da ce sa tenkovima na upravu?
  • Pop corn
    4.4k
    Ne kužim kakve veze Boban ima sad s ovim o čemu pričamo. Nisam nigdje vidio da on daje podršku nekoj političkoj stranki.Sljeme

    Pa dao je podršku javnu Milanoviću i SDP-u 2015. na parlamentarnim izborima u intervjuu Miljenku Jergoviću. Zato sam i povukao taj primjer kao usporedbu.
  • NORTE
    8.4k
    Zašto Tomašević ne kaže striktno da će demokratizirati klub. Ovako se postavljaju uvjeti i čeka od Skupštine "zeleno svijetlo", tj. očekuje Toma da se sami od sebe demokratiziraju kako bi se priča oko novog stadiona nastavila. Oni te sigurno nece napravit...NitkoBitan

    Nije to stvar gradske skupštine nego poštovanja zakona RH. Pokrovitelj uprave kluba je gradski ured za sport kojeg vodi Bm365. Ako dinamo želi gradsko zemljište i rušiti gradsku imovinu kako bi sagradio novi stadion treba provesti izbore u udruzi građana. Ustvari tu nema ako oni nešto žele, oni moraju poštivati slovo zakona RH, što ne poštuju više od desetljeća uz pomoć vladajućih političara.

    Mi na temi izbora pričamo o pravu na izbore, a kandidat za gradonačelnika (koji traži glasove na izborima) otvoreno brani vodstvo udruge građana, koje 11 godina uz pomoć gradske vlasti izbjegava raspisati izbore u udruzi građana.
  • Pop corn
    4.4k
    Pokrovitelj uprave kluba je gradski ured za sportNORTE

    Nema taj ured veze sa time svime. Već gradski ured za opću upravu. A lovu dodjeluje Sportski savez grada Zagreba.

    Ne može on "demokratizirat" klub. Nije njegov, a ni gradskideda

    Može traziti reviziju statuta, i još nekoliko poteza koji nisu za forum da ovi u klubu čitaju baš sve
  • deda
    26.3k
    Jasno, samo odgovaram kolegi Nitkobitan da ne bi pomislio da je gradonačelnik svemoguć. Može se izvršiti pritisak, dokinuti sredstva. Postoje razni alati
  • NitkoBitan
    10.6k
    Shvacam otprilike, stadion je gradski, ako ne provedu izbore što se mene tice mogu igrat tekme na školskom igralištu. Ali uvjeren sam da cemo mi Zagrepcani prije docekat Titov trg nego demokratske izbore u klubu :roll:
  • masacusec
    2.9k
    Ako gledamo isključivo kroz prizmu Dinama, škoro ni u kojem trenutku nije pokazao privrženost Dinamu...i to ciljano, jer zna da bi mu to, kad izgubi ove izbore, kad bude pjevao po splitu i po osijeku, bio svojevrsni "krimen" koji će mu lokalni ljudi zamjerati...sjetim se bandića svojevremeno na predsjedničkim izborima 2009. kad se nije javno deklarirao za Dinamo, već onako šupčinski patetično "za Hrvatsku"...
  • NORTE
    8.4k
    Koja je priča s tim nekakvim skupim parkingom?
  • NitkoBitan
    10.6k
    Pored bolnice tvrtka u kojoj Škoro ima 5% udjela ima 40 parkirnih mjesta koje naplacuje 15kn/h (nocna tarifa 5kn/h). Parking je preuređen, uloženo je u njega i po meni je logično da tvrtka naplacuje koliki zeli- trziste. Koliko znam tvrtka je htjela na tom zemljištu gradit hotel, međutim susjedi su se pobunili i ostao je parking. Novinarima je moralno upitno kaj se naplacuje parking pored bolnice.
  • xavier
    11k
    Ma to parkingom je klasična predizborna priča kakve iz nikad jasnih razloga izbiju u prvi plan. Je li zemljište njegovo? Je. Je li ga uredio u parking? Je. U čemu je onda točno problem? Misle li novinari da bi bolje za opće dobro bilo da je zemljište neuređeno i da na njemu nitko ne naplaćuje parking (i da pritom naravno nitko ne može parkirati)?
  • markoli
    1.6k
    Misle li novinari da bi bolje za opće dobro bilo da je zemljište neuređeno i da na njemu nitko ne naplaćuje parking (i da pritom naravno nitko ne može parkirati)?xavier

    To sam se i ja pitao. Onda ne bi bilo nikakvih problema.

    P.S. To zemljište nije građevinsko (sve okolo je) i jedino može biti parking. Na tržištu ima pravo staviti cijenu koju želi, a na kupcu je hoće li to platiti ili ne. Kao netko tko je bio 5-6 puta na Rebru u zadnjih 12 mjeseci svaki put sam ga koristio i platio bez da sam trepnuo. I uvijek je bio skoro pun. Alternativa je voziti se nekoliko puta okolo da se eventualno nađe bočni parking na uzbrdici.
  • Nino Bule
    10.7k
    Ja koliko se sjecam upitno je bilo kako je njegova zena dosla do njega, drzi li prica vodu ne znam jer se nisam previse bavio time.
    Kratko googlanje dalo ovo:
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/rasplet-afere-parkiraliste-skorina-supruga-kim-ann-je-sad-suvlasnica-i-parkinga-kod-kb-merkur-i-parcela-koje-je-zagreb-trebao-dobiti-za-njega-10255138
  • Neki tip
    18.3k
    "Parking skandal" je, ukratko, bezvezna priča o "obićnom malom ćovijeku" na čijoj grbači i teškoj muci zarađuje besprizorni kapitalist.

    Dodatni krimen je što se parking, zamisli, nalazi pored bolnice.

    Čekam inicijativu da Mlinar pored bolnice besplatno dijeli lisnato s hrenovkom, a Tisak cigarete i novine jer, jasno je sada, pored bolnice se ne smije zarađivati.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Danas došli maturanti ispred presice Domovinskog pokreta i fuckali kao i cijelim putem i novinar N1 kaže da su se i maturanti urotili protiv Miroslava Škore :rofl:, pa ja fkt nemrem vjerovat kakvo je to objektivno novinarstvo... da nisu zapjevali Sude mi još bi ispalo po medijima da klinci podržavaju Tomaševića
  • Jaro
    5.1k
    hahaha... cak i na indexu video gdje pjevaju Sude mi i skandiraju Skori..
    Jadno je to nase kvazinovinarstvo... srecom, operater mi ukinuo N1... da hoce i ostale domace kanale...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.