• mali M
    3.2k
    zapravo smo se u nekoliko navrata ja i buraz scimali kad smo gledali tekmu i kad nisam ispratio dobro kad su krenuli i ja onako zsčuđen velim burazu: "ko je ovaj kaj sprinta u napadu i radi pritisak". Može to Bruno, ali naravno ne 20 puta po tekmi. To dva/tri puta u nekom ludilo pritisku il kontri, ali da ima on pošten sprint
  • Boysica
    440
    Moj omiljeni igrac Dinama gustala sam gledat ga kod Knjaza ...
  • Jos-Optimus
    142
    Pa sjetimo se gola PAOK-u i kako je utrčao u prostor, ima Bruno čudesne mogućnosti, ali i tulum u glavi. No, zato ga volimo baš takvog kakav je, genijalan i iritantan
  • Ivdzo11
    2.9k
    Petković je u ugovor ugradio i odštetnu klauzulu od samo 2.5 milijuna eura, ali uz jedan bitan detalj. Naime, ta klauzula može se aktivirati samo tijekom Europskog prvenstva, koje se igra od 14. lipnja do 14. srpnja. Nakon toga Dinamo može postaviti vlastitu cijenu, koja prema Transfermarktu trenutačno iznosi pet milijuna eura.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ima li netko tko moze potvrditi to sa sigurnošću? Vjerojatno nema. A svaki članak ima drugačiju informaciju o klauzuli.
  • Jaro
    5.4k
    pitanje je i postoji li takva klauzula i njezina visina.... izvori za to su Droljivari, Lesicki i ekipa...
    Al da, ovako klauzula koja vrijedi samo za trajanja Eura bi izborniku bila razlog za ne pozvati igraca koji je recimo na vagi jel unutra ili van kadra. OK Petkovic nije, al sta ce Dalicu igrac na Euru kojem je u prvom planu tog Eura transfer bas za vrijeme trajanja prvenstva - mislim da vecu glupost nisam procitao vec dugo...
  • Marley
    731
    To za Euro, koja bi bila svrha toga...? Evo mozgam vec neko vrijeme otkako je kolega napisao i ne kuzim. Mozda je samo umor na kraju dana, prihvacam da je mozda i manjak inteligencije u pitanju :lol:
    Ali ako netko moze pojasniti koja bi bila poanta takvog uvjeta, hvala :wink:
  • Teofil Kateran
    817
    Pa mislim da je neka caka u tome da se puno lakše dogovori transfer dok je igrač s klubom nego dok je s reprezentacijom. Naravno, ako postoji velika želja i igrača i kluba da ode to se vrlo lako dogovori ovako na daljinu, ali nekako sam dojma da Petko možda i neće otići, a Dinamo ga naravno želi zadržati. Većinom klubovi zagrizu za igrače koji im zapnu za oko tek nakon što EURO završi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.