• mali M
    2.8k
    ajde samo bez patetike. Jaka mu je objava i mislim da svaki iskreni Dinamovac želi da se trgne i neka nam se vrati kroz koju godinu kao strašan igrač, nebi imao ništa protiv. Al reć da nije dobio pravu priliku je zbilja bezveze.. Prilike se kao i svugdje krenu dobivati po sitno i onda po zaslugama se povećavaju. Marin se u ovim "po sitno" prilikama vukao ko puž po terenu, stajao bez trke, pokazivao manjak volje. Mislim sori, znam da možda misliš da zaslužuješ više, al onda u to sitno pojedi travu kad uđeš.. nikad mi neće bit jasan taj mentalitet klinca koji smatra da na temelju ničega mora biti u prvoj i igrati svaku 90min. Sretno Marine, dokaži mi kao i Mandžo za kojeg sam navijao i jedva dočekao da više ode iz Dinama, kako sam bio u krivu i da se mogu posut pepelom.
  • Mandelinho
    318
    Poznavajući slovensku ligu, eto mu dobre prilike da se ustabili. U Olimpiji je jedan Endri Cekici umao 11 golova i 4 asistencije, Menalo 12 golova i 8 asistencija
  • jedan u nizu
    4.8k

    A to je kad ga se 10 godina gura po novinama i najavljuje kao wunderkida. Najbolji budes u generaciji, i tako dugi niz godina, kroz sve mlade kategorije 'odskaces' i svi te prioremaju kao buduci zvijezdu pa se onda tako i postavis. Ocekujes da ce sve ici glatko i kad predes u seniore, i da ces sam od sebe i svojeg talenta biti prvotimac. A kad ono kurcina, trebas ipak raditi 100% i posvetiti se skroz napredku da bi ostao u kontinuitetu. Rijetki su oni koji glase kao najbolji u generacijama, a ipak znaju da je trud i disciplina jedina garancija da uopce budes u konurenciji, a kamoli da budes u prvih 11 . Zato od 1000 wunderkida samo njih sacica ili koja desetina zasluzi i taj epitet nakon sto nastupe za prvu momcad
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.